Warsztat Samochodowy, mechanik - Myszków, śląsk ANET-Pol

O Nas

Szukasz fachowców, którzy poza wiedzą i umiejętnościami mają też serce do samochodów?
W takim razie dobrze trafiłeś!

warsztat samochodowy mechanik myszków

Firma Anetpol powstała w 1992 roku w Myszkowie. Zaczynaliśmy, jako mały warsztat, dziś dysponujemy sklepem motoryzacyjnym oferującym szeroką gamę akcesoriów, okręgową stacją kontroli, serwisem ogumienia, serwisem klimatyzacji i myjniami. Przystąpiliśmy również do europejskiej sieci EUROWARSZTAT.

W ciągu tych dwudziestu lat wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej obsłudze i naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych. Obecnie nasza firma zatrudnia 20 pracowników. Ich wiedza, zaangażowanie i częste szkolenia pozwalają nam zapewnić najwyższy standard świadczonych usług.

Nasza siła to wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego samochodu. Oferujemy Naszym Klientom to, w czym jesteśmy najlepsi: dbamy o najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac, używając nowoczesnych narzędzi oraz urządzeń serwisowych z górnej półki.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Zapraszamy również do działu kontakt, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą profesjonalnej porady.

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty i promocje!