Blokada alkoholowa montaż - Myszków, Koziegłowy, Żarki, Poraj, Zawiercie - ANET-Pol

Blokada alkoholowa

Blokada Alkoholowa – nowy wymiar prewencji przeciw pijanym kierowcom –

W naszym warsztacie w Myszkowie (Śląsk, okolice Koziegłowy, Żarki, Poraj, Zawiercie) macie Państwo możliwość zainstalowania dwóch blokad alkoholowych marki Autowatch: 720TAB 740WAB oraz marki Lion. Blokady te spełniają wymogi zawarte w rozporządzeniu ministra infrastruktury i budownictwa z dnia 8 lipca 2016 r. w sprawie wymagań funkcjonalnych i wymogów technicznych blokady alkoholowej oraz wzoru dokumentu potwierdzającego kalibrację blokady alkoholowej.

blokada alkoholowa720 TAB umożliwia rozruch pojazdu jeśli po przeprowadzonej próbie stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu (BRAC) jest poniżej ustanowionej prawem granicy. Urządzenie może zażądać powtarzania próbek, gdy pojazd jest w ruchu celem badania czy alkohol nie jest spożywany w trakcie jazdy. W takim przypadku jeżeli kierowca nie przejdzie testu, wynik może być przekazywany a pośrednictwem sieci GSM do centrum sterowania, a pojazd zostanie unieruchomiony zaraz po wyłączeniu zapłonu. Wszystkie zdarzenia, pozytywne lub negatywne, są przechowywane w pamięci urządzenia.

 

blokada alkoholowa
740WAB to bezprzewodowy model który można schować gdzie zechcesz. Zdarza się, że jesteśmy zmuszeni zamontować w samochodzie bloker alkoholowy. Większość tego typu urządzeń, posiada rozwiązanie standardowe tzn. aparat pomiarowy z przewodem podłączonym np. do tablicy rozdzielczej. Zamontowane w miejscu widocznym i korzystanie z niego jest krępujące.

To wyjątkowe i unikatowe urządzenie, mieści się w kieszonce marynarki, płaszcza lub samochodowym schowku. Takie rozwiązanie pomaga zachować dyskrecję – przed sąsiadami, kolegami, szefem a nawet rodziną. Doskonale spełnia swoją rolę w każdej sytuacji. Bezprzewodowa blokada alkoholowa 740 WAB to gwarancja jakości. Urządzenie, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących profesjonalnych i niezawodnych rozwiązań.

Stosowanie blokady alkoholowej ma jeden cel – maksymalnie utrudnić możliwość podróży pojazdem osobie, która zrobić tego nie powinna. Aby kierowca na „podwójnym gazie” nie stwarzał zagrożenia w ruchu – nie powinien wsiadać do auta. Blokada alkoholowa jest również świetnym rozwiązaniem dla firm posiadających własną flotę, ponieważ zabezpiecza je przed kosztami powstałymi w wyniku wypadku spowodowanego przez kierowcę będącego w stanie po spożyciu alkoholu.

Wróć na stronę główną – Anet-POL